Levné ubytování v penzionu Brno

Znáte to také? Máte jet na dovolenou, nevíte kam, snažíte se sehnat co nejlepší levné ubytování a vlastně ani nevíte jaké. Hodiny strávené u počítače a další počítáním nákladů. Zná to každý a já jsem to měl takhle letos také. Rozhodli jsme se s manželkou, že zůstaneme v České republice a užijeme si naši dovolenou v Brně, které si pořádně prohlédneme, prozkoumáme Výstaviště BVV, muzea a divadla. Ale kde se ubytovat?

Nakonec mě zachránil můj kamarád, který sem jezdí často pracovně a poradil mi Penzion Brno Integrity. Dali jsme se ženou na jeho rady a zarezervovali si místo. Ve smluvený čas jsme vzali kufry, nasedli do auta a po dlouhé cestě zastavili na malém parkovišti vedle penzionu Brno v klidné zástavbě z přelomu 19. a 20. století, avšak v centru a přímo vedle vstupu G2 do BVV.

Zvenku vypadala budova i se svou zahrádkou krásně. Upravované, užívané. Těšili jsme se na interiér. Na recepci na nás už čekala sympatická usmívající se žena, která nás domkem trochu provedla, stručně nás seznámila s pravidly (pokud chceme snídat, musíme přijít do jídelny do devíti, pak se švédské stoly odklízí, neměli bychom sem vodit zvířátka a také je v celém areálu zakázáno kouřit), a potom jsme si dlouho povídali, protože jsme zjistili, že všichni tři pocházíme z východních Čech.

„Průvodkyně“ nás zavedla do našeho pokoje. Byli jsme nadšení! Místnosti byly velké, vzdušné, prosvětlené, malované příjemnou barvou, vkusně laděný luxusní nábytek. Kromě nábytku minibar, lednička a televize. Samozřejmě také připojení na WiFi. Krása!

Hned jsme si vybalili a šli si prohlédnout okolí penzionu. Sice jsme se trochu ztratili, ale byla to příjemná procházka zakončená dvěma lahodnými sklenkami bílého vína v nedaleké hospůdce.

Další den jsme se dali do rozhovoru s jinými návštěvníky penzionu a dozvěděli jsme se, že jsou tu další dva pokoje. Jeden z nich je malinký roztomilý pokojík v podkroví. Ale také dva apartmány, např. pro rodinu s dětmi. V neposlední řadě jsou zde i prostory, pronajímané k všemožným společenským akcím od firemních večírků až po svatby!

Skutečně jsme tu strávili celý týden. Byli jsme nadšení. Jak městem, tak ubytováním i lidmi. Dovolenou jsme si velice užili a můžu s klidným svědomím říct, že se na tom příjemný pokoj se vším, co jsme zrovna potřebovali, významně podílel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup