Penzion Integrity Brno

Penzion Brno je menší rodinný penzion s příjemnou atmosférou v klidné zástavbě z přelomu 19. a 20. století v centru Brna přímo u vchodu G2 do výstaviště BVV. Nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje se stylovým zařízením, společnou jídelnu, ve které si ráno můžete dát snídani ze švédských stolů, ale také dva sály ve vinném sklepení.

Jezdím rok co rok (někdy i víckrát) na Brněnské výstaviště. Dříve jsem nevěděl, kde sehnat levné ubytování Brno, pak mi ale kamarád poradit penzion Brno Integrity přímo v centru města vedle BVV. Nejdříve se mi do toho moc nechtělo, přece jenom takováto ubytování bývají dost drahá, ale když mi poslal i odkaz na jejich stránky, přece jen jsem si to prohlédl. Na webu byly pěkné fotky sympaticky vyhlížejících pokojů a také ceník. Zjistil jsem, že to nejsou žádné pálky, ale vyjde mě to velice levně, obzvlášť když nebudu muset dojíždět přes celé město.

Před další cestou do Brna jsem tam tedy zavolal a zareservoval si místo. Přijel jsem tam a byl jsem nadšen. První, s čím jsem se setkal, byl hezký domek útulně vyhlížející, vkročil jsem dovnitř a hned se mě ujal příjemný personál. Řekli mi, co a jak a dali klíčky od jednolůžkového pokoje.

Bál jsem se, aby to nebyl nějaký malinký „kamrlík“, ale byl jsem příjemně překvapen. Pokoj dostatečně velký pro dvě osoby laděný do příjemně působících decentních barev. Postel, noční stolek, lampička na čtení, lednička, minibar, televize a samozřejmě záchod a koupelna. Krása.

Po té, co jsem se osprchoval a převlékl, musel jsem napsat ještě nějaké podklady k výstavě. Další plusové zjištění bylo, že je penzion pokryt Wifi, takže jsem se pohodlně připojil se svým tabletem i notebookem a mohl jsem si udělat všechny potřebné věci.

Další den mě ráno nikdo nebudil, mohl jsem spát dostatečně dlouho. Potom jsem se vydal pěšky na obhlídku této části Brna. Blízko tu je spousta restaurací, koupaliště i ZOO. Ideální pro výlet s dětmi.

Po večeři jsem se vrátil a dodělal věci do práce.

Ráno jsem vyběhl ve spěchu, takže se mi velice hodilo, že můžu jenom popadnout rohlík se sýrem a jít. Celý den jsem strávil na Výstavišti, takže jsem večer jenom padl do postele. Ještě mi hlavou proběhlo, jak je super, že je tady naprostý klid. Nikdo nekřičí, nekope do nábytku a nepouští si televizi naplno. Hned potom jsem usnul.

Další den zase strávený na Výstavišti. Večer jsem se šel posadit s jedním známým na pivo – zase jsem ocenil, jak to mám blízko. On se rozvozem táhnul až někam do Maloměřic.

V Brně jsem strávil dalších pár dní. Penzionem Brno jsem odjížděl skutečně nadšený. Za takovouhle cenu jsem s takovým komfortem už dlouho nikde nebydlel.

Od té doby se zde ubytuju vždy, když mám na BVV něco na práci. Nikdy mě to tam zatím nezklamalo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup