Autorádia s navigací vás úspěšně dovedou do cíle

Autorádio s navigací vás úspěšně dovede do cíle pokaždé, když ztratíte směr nebo se vydáte do neznáma. Znáte to, jen tak si užíváte jízdu s rukama na volantu a k tomu si pobrukujete známý text písničky, kterou vám k šoférování hraje autorádio. Ale jakmile dozní její známé tóny zjistíte, že jste nejspíše přejeli odbočku neboť to tu vůbec nepoznáváte! Co teď? Kdyby tak vaše autorádio umělo pomoct vám najít ztracený směr stejně dobře, jako hrát chytlavé melodie, pomyslíte si. Ale ono to již umí! Alespoň autorádia s navigací vás kromě dalších funkcí bezpečně dovedou do cíle.

Doba v mnohém pokročila, a proto se ani autorádia nezasekla v minulosti. Snad žádnému řidiči, který v autě tráví nějakých pár kilometrů denně neunikl hit v oblasti autorádií – 2DIN autorádia, která se oproti běžným autorádiím liší svou velikostí. Jsou o dost větší a krom dalších funkcí nabízejí i funkci DVD, proto nebude chybět málo k myšlence, že by se interiér vozidla mohl alespoň na dočasnou chvíli změnit v obývací pokoj. Dobrou zprávou je, že kvůli 2DIN autorádiu si nemusíte kupovat nový vůz, jelikož se dají i pomocí menší úpravy instalovat do starších vozů. Když k tomu přidáte i přijatelnou cenu, jsou 2DIN autorádia dostupná pro každého.

Autorádia s GPS představují praktickou volbu pro váš vůz

Autorádia s GPS představují praktickou volbu pro váš vůz. V autě můžete mít autorádio, stejně jako GPS navigaci. Jen vy se musíte rozhodnout, jestli tyto pomocníky budete mít ve svém voze zvlášť nebo dohromady. Samozřejmě, že je lepší mít autorádio s GPS jako celek. Proč? Minimálně proto, že je to velká frajeřina! Ale teď vážně. Velkou předností 2DIN autorádia s navigací je o dost větší obrazovka oproti běžným navigacím menších rozměrů. Mapy a tudíž i vaši trasu tak uvidíte na obrazovce 2dinového autorádia mnohem čitelněji. Autorádio s navigací se snadno ovládá a umí včas upozornit na nenadálé komplikace na cestě. Zkrátka a dobře umí to, co jakákoliv klasická GPS navigace s rozdílem v dalších funkcích a přehrávání hudby.

Autorádia od TonyStore.cz efektivním doplňkem vašeho vozu

Autorádia s GPS navigací od TonyStore.cz budou efektivním doplňkem vašeho vozu, který nejen nabídne hezký design, ale také nejrůznější funkce. Ne, GPS navigace není jediným bonusem 2dinových autorádií. Autorádio můžete propojit s vaším chytrým telefonem, přenést si váš telefonní seznam do autorádia a spolu s funkcí handsfree si užít bezpečnější jízdu, během které se díky navigaci zaručeně neztratíte. Komfort 2dinových autorádií si užije celá rodina, protože teď už ani delší cesta s dětmi v autě nebude katastrofou. Jízdu dětem zkrátí pohádka nebo si při jízdě na dovolenou prohlédněte fotky z té loňské, ať víte, co musíte oproti minulému roku dohnat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup