Test podvozku za skvělou cenu

Jsou určitě typy oprav na našem vozidle, kterým se prostě čas od času nevyhneme. Jednou takovou opravou je samozřejmě i test brzd a test tlumičů, ale hlavně testy podvozku. Pokud i vy potřebujete právě tuto činnost, tak jste si nemohli vybrat lepšího parťáka. Test podvozku je velmi specifický, a je třeba ho skutečně absolvovat pravidelně. V pneuservisu Praha 10 se vám bude absolvovat jedna radost, tak směle do toho. Test podvozku v sobě zahrnuje kontrolu celkové nápravy vozu, a to samozřejmě brzd, tlumičů a dalších součástek, bez kterých se kvalitní a hlavně bezpečná jízda skutečně neobejde, tak směle do toho. Test podvozku je zde prováděn takzvanou technikou EUSANA, která je velice spolehlivá a léty prověřená.

Otestujte i vaše tlumiče

Další část, která se musí rovněž pravidelně testovat, jsou tlumiče. Tlumiče jsou nenahraditelnou součástí našeho vozu, a proto je jistě potřeba, abychom je měli v maximálním pořádku a přesně věděli, v jakém jsou aktuálním stavu. Test tlumičů bychom měli absolvovat, kdy pociťujeme nerovnosti vozovky velmi výrazně. Takový malý domácí test tlumičů můžeme vyzkoušet i my sami doma, pokud právě karoserii vozu stlačíme a ona se pozvolna vrátí do původní pozice, tak je vše v pořádku, pokud tomu tak není, tak je třeba na test tlumičů vyhledat odborníka.

A co když stále ohledně tlumičů váháme?

Pokud je i po domácím testu tlumičů stále nevypovídající, jestli máme tlumiče v pořádku nebo ne, tak ještě můžeme okouknout pneumatiky. Pokud jsou tlumiče opravdu špatné, tak se na nich vytvoří takzvané ozubené kolo a prohlubně, a vypadá to jako na cirkulárce. Pokud zpozorujete toto, tak je jistě potřeba, abyste nejprve vyměnili pneumatiky a na testy tlumičů, testy brzd a je ale čas. Nebojte se proto vyhledat kvalitní služby pneuservisu Praha 10, a uvidíte, že se vaše vozidlo zase dá rychle do pořádku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup