youngandcreative.cz ergo cz nahledovy

Kupujete si nový byt? Pak myslete i na pojistku

Stěhování se do míst, v nichž jste vždycky chtěli bydlet – nemovitost, která se přímo leskne novotou, sousedé, které od vidění znáte, doslova vše vám hraje do karet. Ovšem, pokud nemyslíte na možná rizika spojená například s ohněm nebo vloupáním, můžete přijít nejen o finance, ale i cennosti. Je proto lepší, když jste připraveni na vše, jak se říká, pro klid duše. Byla by přeci škoda přijít během jednoho dne o novostavbu, která stála spoustu peněz, že?

Klid na cestách a večerní pohoda celé rodiny

Pojištění nového bytu je jen velmi malým výdajem ve srovnání s tím, kolik vás tato nemovitost vlastně vyšla, ať už je vedena oficiálně v družstevním nebo osobním vlastnictví. Agenda spojená s vyřizováním této pojistky je skutečně minimální, výhodou je, že nemusíte chodit na kamennou pobočku, tedy se vše obejde bez front a nepříjemného čekání nebo smlouvání nad každou větou v rámci předloženého návrhu.

Jednoduše a bez dlouhých definic, navíc potřebujete vědět jen výměru bytu – z tohoto údaje se vypočítá přesný paušál, jejž budete ročně hradit – bez příplatků a dalších výdajů. Mimochodem, pojištění odpovědnosti za škodu se přidá k této smlouvě zcela zdarma, jako její nedílná součást.

youngandcreative.cz ergo cz 01

Předložení návrhu za krátkou chvíli…

Stačí zadat základní údaje a je to! Spočítejte si pojištění online, zcela nezávazně a bez rizika. V klidu a teple domova se pak můžete rozhodnout, jestli konkrétní návrh smlouvy potvrdíte obratem nebo si všechno budete ještě chvíli rozmýšlet. Nejste k ničemu tlačeni, vše je férové a jasné, není se tedy čeho obávat. Nakonec, pojistná ochrana je důležitá pro klid duše a jde také o osobní zodpovědnost, nejen za sebe, ale také za rodinu! Z podobné rodiny smluv je pak i úrazové pojištění, pokud se vám něco přihodí, nenecháte své blízké na holičkách…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup