platebni karta

Půjčte si peníze na podnikání

Když se v podnikání nedaří, přijde půjčka nejednou víc než vhod. Tedy pokud je tato snadno dostupná a finančně výhodná, aby nebyla jen zdrojem budoucích trablů.

Jak si půjčují podnikatelé?

V soukromém podnikání jde vždy zásadně o dosahování co nejvyšších zisků. To není nic nového pod sluncem. Stejně jako není ničím nějak objevným ani to, že ne vždy je právě takových zisků dosahováno. Někdy podnikání vynáší jenom málo, někdy se jenom s největšími obtížemi drží takzvaně nad vodou a někdy dokonce ani to ne.

Pokud je pak podnikání provázeno pouze nezdary, je třeba zakročit a zjednat nápravu. A to dříve, než se situace dostane do bodu, z něhož už nebude návratu, odkud už je jedinou cestou ven bankrot.

A jak se takové ekonomické problémy v podnikání řeší? Pokud soukromý podnikatel nedostane půjčku v bance, jíž by se to dalo vyřešit, měl by si určitě položit otázku: „Dostanu hypotéku?“ Čímž je v tomto případě míněna podnikatelská hypotéka od nebankovní společnosti, jejímž úkolem je pomáhat právě podnikatelům v nesnázích.

eura petistovky

Takovou hypotéku je totiž na rozdíl od bankovních půjček možné získat velice snadno a spolehlivě. Zde se totiž žadatelé neprověřují ani zdaleka tak zevrubně, zde se po nich nežádá splnění nesplnitelných podmínek. I když má takový podnikatel nedobře vypadající daňové přiznání, i když se svými příjmy jen těžko vychází, i když jsou jeho registry dlužníků s nějakým tím nepříjemným záznamem, zde má velkou naději na úspěch. A to proto, že jsou zde vysoké nároky kladené na žadatele nahrazeny nutností dát do zástavy nemovitost.

Jakmile podnikatel tuto podmínku splní a může prokázat alespoň minimální schopnost splácet, má vystaráno. Půjčí mu tu až sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti a dají rok až třicet let na to, aby vše po únosných částkách zase vrátil.

A díky výhodným podmínkám, jež takovou nebankovní hypotéku provázejí, je pravděpodobné, že tato dotyčného dostane z nesnází a pomůže mu dát vše do pořádku. Od toho tu konec konců také nebankovní americká hypotéka je.

Zdroj obrázku: Pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup