Rozhodl ses změnit zaměstnavatele?

Rozhodl ses změnit svou práci a hledáš něco nového a více atraktivního? Chceš konečně chodit do práce s úsměvem na rtech a radostí v srdci? Toužíš najít práci, kde se staneš součástí týmu? A baví tě svět informačních technologií a máš už nějaké zkušenosti z oboru? Pokud si na všechny otázky odpověděl kladně, máme pro tebe tip. Je nám jasné, že najít si práci ve firmě, kde bude vládnout příjemné prostředí a kde se setkáš s milým kolektivem, není snadné. Nemusíš se však brodit seznamem firem hledajících specialistu v IT, dokonce nemusíš chodit ani na desítky pohovorů, které nakonec budou jen ztrátou času. Jdi jen na jeden pohovor, a to do firmy U&SLUNO, kam pošli svůj životopis.

Pokud přemýšlíš nad změnou práce, možná tě odrazuje jen fakt, že budeš muset chodit na desítky pohovorů do firem, které nakonec nebudou tak dobré, jak se na první pohled zdály být. Proto jsme se rozhodli ti dát jeden tip, a to na firmu U&SLUNO, která hledá třeba právě tebe.

Jestli tedy máš nějaké zkušenosti ze světa informačních technologií, jestli se toužíš vzdělávat a učit novým věcem a hledáš práci v přátelském kolektivu, neváhej nad prací v U&SLUNO a pošli sem svůj životopis.

Pracuj v dynamické společnosti

Pokud nejsi zastáncem stereotypů a chceš pracovat v dynamické společnosti, zašli svůj životopis do firmy U&SLUNO. Je to jedna z rychle se rozvíjejících společností zaměřující se na poskytování poradenských a konzultačních služeb pro retail, logistiku a distribuci.

Ve firmě panuje nejen přátelské prostředí, ale narazíš zde také na příjemný kolektiv, který ti pomůže v případě, že budeš z počátku pomoc potřebovat. Do práce najednou budeš chodit s úsměvem, budeš se do práce těšit.

Vyber si z nabízených pozic

Svůj životopis můžeš poslat na pozici, na jakou se hodíš. Seznam aktuálně volných pracovních míst najdeš na joinus.cz. Tak neváhej a #joinus.

zdroj obrázku: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup