obrazek 2481

Městský mobiliář, který dá obci originální a neotřelou tvář

Každé město, které chce upoutat pozornost svých návštěvníků tím správným způsobem, volí městský mobiliář, který dá obci originální a neotřelou tvář.

Vkusný a odolný městský mobiliář

Nejvíce využívaným materiálem na výrobu městského mobiliáře je litina, která se vyznačuje vysokou odolností a také širokými možnostmi při technologickém zpracování. Další možnosti nabízí ocel a také dřevo. Městský mobiliář by měl být vybírán s ohledem na nejbližší okolí i celkový ráz obce.

  • Proto výrobci nabízejí nejen moderní prvky, ale také zajímavé repliky, které připomínají staré časy a budí příjemný pocit nostalgie.

Venkovní městský mobiliář

Pokud bychom měli vybrat pouze jeden prvek, který je nejdůležitější v oblasti městského mobiliáře, asi by to bylo nemožné. Venkovní městský mobiliář je totiž velice široký pojem a zahrnuje celou řadu prvků, které jsou skutečně nezbytné.

  • Žádný park by se například neobešel bez vhodných laviček.
  • U schodišť a míst, kde dochází ke stoupání či klesání je vhodné instalovat zábradlí.

Dalšími prvky, které mají především zachovat čistotu obce, jsou odpadkové koše. Ty už dávno nejsou pouze v podobě neforemných nádob, které sloužily jen na odhození nepotřebností. Výrobci nám dokazují, že i odpadkový koš může být stylový a vkusný.

  • Ve městech se také stále více objevují pítka, která jsou nejen praktickým řešením pro horké dny, ale dodávají konkrétnímu místu stylový nádech.

Litinové pouliční lampy

Pouliční lampy musejí splňovat hned několik podmínek. Mají nejen osvětlovat místa pro lepší orientaci večerních a nočních chodců, ale také zvyšovat jejich bezpečnost. Další nezbytnou vlastností je jejich estetická stránka.

  • A to hned ze dvou úhlů pohledu.
  • Osvětlené uličky a zákoutí dostávají nostalgický ráz, a to především staré části obce.
  • Samotné pouliční lampy mohou okolí zkrášlit a ozvláštnit.

Velice využívané jsou litinové pouliční lampy. Nejen, že vynikají vysokou odolností, ale také jsou vyráběné v mnoha variantách a stylových provedeních.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup