Burza cenných papírů Praha

Pokud vás láká obchodování s cennými papíry a chcete ho vyzkoušet, pak je pro vás burza cenných papírů Praha tím správným místem. Jde o největší českou burzu, která má co nabídnout. Na pražské burze můžete obchodovat pouze prostřednictvím licencovaných obchodníků, což ale v konečném důsledku není žádný problém. Obchodník s cennými papíry poskytuje komerční investiční služby třetím osobám a v dnešní době jich v ČR naleznete přes 40.

Jelikož oficiální stránky pražské burzy neposkytují velké množství informací, vytvořili jsme informační web sdružující všechny potřebné informace pro chytrý vstup na burzu. Jak sami jistě víte, na burze lze hodně vydělat, ale většina z vás prodělá. Takové jsou podmínky a je jen na vás, do které skupiny se zařadíte. O obchodování na burze vyšlo mnoho knih a e-booků, které se specializují na psychologii jednotlivých obchodníků. Ta samozřejmě hraje obrovskou roli v úspěšnosti obchodů, právě proto je na místě se jí patřičně věnovat.

Na našich stránkách se dozvíte mnoho užitečných informací – co jsou indexy PX a PX-GLOB, co je a kde najdete platný kurzovní lístek, co jsou OTC obchody a kde je naleznete, jak probíhá prodej cenných papírů, co je centrální depozitář cenných papírů a další zajímavosti, které vás obohatí o burzovní terminologii, se kterou se potom budete neustále setkávat.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup