Rozvoz alkoholu Ostrava

Patříte k lidem, kteří si čas od času rádi dají sklenku alkoholu? Neradi si jej ale kupujete v obchodech? Máme pro Vás výborné řešení, nabízíme rozvoz alkoholu, ale i nealkoholických nápojů po celé Ostravě. Je libo například vodka, destiláty, rum, likéry, víno nebo pivo? Nebo máte chuť na coca colu, Red Bull, džus či Nestea? A co třeba rovnou ve větším balení, které můžete použít jako dárek? A nakonec něco malého, co můžete sníst, to je snack, ve kterém lze najít různé chipsy nebo tyčinky. Naše nabídka je skutečně velmi rozmanitá. Pokud chystáte párty nebo večírek a potřebujete vše dodat včas a ve větším množství, pak se na nás rozhodně nezapomeňte obrátit. Objednejte si zboží přes náš e-shop a dovezeme Vám jej až do domu a to každý pátek a sobotu. Ostrava rozvoz alkoholu pro všechny, kteří se chtějí bavit.

Obraťte se na alkostar.cz

Znáte to, chystáte vše na večírek nebo na grilování, oslavu narozenin nebo třeba jen tak posezení s přáteli. Chcete se bavit a nestarat se o alkohol a jiné pití. Máme pro Vás jednoduché řešení, sledujte naše webové stránky, objednejte si zboží u nás a nebudete litovat svého rozhodnutí. Víte o tom, že nabízíme i noční rozvoz v Ostravě? Ano je to tak, naše zboží Vám zavezeme až do domu a to každý pátek a sobotu od 20 hodin do 03 hodin ráno, samozřejmě po předchozí domluvě s vámi. Nebudeme Vás rozhodně budit třeba v jednu hodinu v noci, aniž byste o tom byli dopředu informování a nebylo to na Vaše výslovné přání. Rozvoz alkoholu v Ostravě je tu pro Vás.

Ceny, které Vás potěší

Prodej alkoholu Ostrava nabízí velmi příznivé ceny, které Vás rozhodně neurazí. Dovážíme alkohol osobám starším 18 let a minimální cena objednávky musí dosahovat 250 korun. Nezapomínejte, že pokud celková cena přesáhne 500 korun, neplatí nic za rozvoz. Pokud by se stalo, že bychom zboží, které si přejete, neměli na skladě, nabídneme Vám jinou alternativu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup