Software na míru

V čem je lepší software na míru oproti univerzálním softwarům dostupným na trhu? Tak zejména proto, že software na míru je vyvinut přesně dle vašich přání a potřeb. Respektuje všechny vaše konkrétní požadavky a je přizpůsoben prostředí, ve kterém pracujete. To znamená, že je napojen na programy, ať už účetní nebo počítačové, které doposud ve firmě využíváte a vy i vaši zaměstnanci jsou na ně zvyklí. Společnost MEMOS Software se věnuje vývoji webových aplikací a programů na zakázku již od roku 2003, mají klienty po celém světě a opravdu bohaté zkušenosti s vývojem.

O krok před konkurencí

Aplikace či program pomůže vašim zaměstnancům odlehčit od opakující se a ve většině případů dost nudné práce. Mají tak více času na odbornou práci, procesy ve firmě jsou rychlejší a celková efektivita práce stoupá. Vaše firma je tak konkurenceschopnější, protože vaši odborní zaměstnanci neztrácejí čas administrativou, kterou hravě zvládne aplikace. Také se zde eliminuje chyba lidského faktoru. Zejména u zdlouhavých a opakujících se procesů k nim dochází poměrně často. A to z toho důvodu, že tyto procesy nejsou pro odborníky zajímavé, zbytečně s nimi ztrácejí čas a nevěnují jim proto patřičnou pozornost. Chcete-li být o krok před konkurencí, vyzkoušejte si alespoň u některých procesů nechat vytvořit účelnou aplikaci. Uvidíte, jak bude vše rychlejší, méně chyb a zaměstnanci budou spokojenější, protože jim ubude nudná rutina.

Klient jako součást vývojového týmu

Ve společnosti MEMOS Software je klient od počátku součást vývojového týmu. Samozřejmě na začátku, kdy detailně specifikuje potřeby a požadavky na aplikaci. Ale velmi se osvědčilo průběžné testování během vývoje aplikace na zakázku. Jenom klient, protože s konkrétními daty pracuje, dokáže velmi brzy říci, pokud se vývoj ubírá jiným směrem, než je třeba. Ušetříte tak spoustu času i financí, protože vývojáři nepracují na něčem, co potom při reálném provozu ani nevyužijete. MEMOS Software respektuje individualitu a individuální potřeby každého klienta. Nebudou se vás snažit napasovat do škatulky, kterou možná ani nepotřebujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup