youngandcreative.cz byty u parku nahledovy

Bydlete v hlavním městě a přitom v přírodě. Novou rezidenční čtvrť si zamilujete

Chcete mít bydlení tam, kde budete mít na dosah veškerou občanskou vybavenost, dobrou dojezdovou vzdálenost do zaměstnání i dostatek možností kulturního vyžití a zábavy? Hledáte také místo, které bude zároveň v blízkosti zeleně, kde můžete sportovat i relaxovat a přijít po náročném dni na jiné myšlenky? Potom je takovým místem nová pražská rezidenční čtvrť Byty u parku, která si vás jednoduše získá.

Blízko centra a přitom na dosah zeleně

Mezi jednu z nosných myšlenek, která tento projekt provází, je snaha o realizaci bydlení, které je v klidné lokalitě přímo v návaznosti na park Židovské pece, a tak poskytne dostatek prostoru pro relaxaci i sportovní vyžití, například cyklistiku nebo běh. Zároveň zde byla jednoznačně snaha vybudovat v 11 bytových domech byty různých velikostí od 30 do cca 140 m², které budou dostatečně prosvětlené denním světlem.

youngandcreative.cz byty u parku 01

Kromě toho jsou zde výrazné prvky, které se maximálně snaží o spojení s přírodou. Členitá architektura tak zahrnuje rovněž:

  • Terasy
  • Balkóny
  • Lodžie

Pokud tak budete doma, přesto můžete trávit čas venku. Zajištěno zároveň budete mít dostatek svého soukromí. Pokud vás to zaujalo, tak byste měli vědět, že již byl zahájen prodej bytů na pražském Žižkově, kde se tato lokalita nachází. V blízkosti máte Vinohrady s mnoha možnostmi nakupování, do centra to máte pouze kousek a dopravní dostupnost je výborná autem i MHD. V okolí se nacházejí také veškerá důležitá zdravotnická zařízení a vzdělávací instituce. Nic vám tady chybět určitě nebude.

youngandcreative.cz byty u parku 02

Rozvoj i do budoucna

Výstavbou rezidenční čtvrti to v této lokalitě nekončí. Zejména bývalé železniční nádraží Žižkov se totiž připravuje na přestavbu na nové moderní centrum. Nově vznikající byty Praha 3 se tak stanou atraktivní lokalitou se vším všudy. A to i dnes je zde řada možností, kam vyrazit za kulturou nebo za nákupy či posedět s přáteli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup