600x500 50ml 11

Přípravky pro podporu růstu vlasů. Vlasová kosmetika Head & Beard Aktivátory vlasového růstu

Růst vlasů Head & Beard. headandbeard.eu

Muži jsou někdy velmi vybíraví při nákupu kosmetiky pro péči o pleť nebo vlasy. Ale když je muž v obchodě úplně sám, jeho sebevědomí mizí. Místo toho se muži cítí zmateni neomezeným sortimentem pečovatelských nástrojů. Rozhodli jsme se bořit některé mýty v péči o pleť mužů a výrazně jim usnadnit život.

Jedna koupelová pomůcka pro celé vaše tělo a vlasy

Bohužel to takto nefunguje. Nikdy nemíchejte šampon a sprchový gel, pokud nechcete mít lupy. Pamatujte, že pokožka těla má rysy odlišné od těch, které pozorujeme na pokožce hlavy, takže péče by měla být odlišná.

Styling existuje pouze pro ženy

Opět to není pravda. I mužské vlasy vyžadují styling pro každodenní péči. Suchý šampon například osvěží účes a gel pomůže při vytváření tvaru po umytí vlasů.

Podráždění při holení je naprosto normální

Podle průzkumu Americké akademie dermatologie 78 % mužů uvedlo, že jejich pokožka je po holení vždy podrážděná. Mnoho z nich má takové problémy, jako jsou zarostlé chloupky a popáleniny od žiletky. Dá se tomu ale vyhnout! Stačí si před holením pořádně navlhčit pokožku a chloupky. Holte se pouze po směru růstu chloupků a nepoužívejte žiletku přes jedno místo více než 2-3x.

Nejlepší krémy na holení jsou ty, které hodně pění

Není to tak úplně pravda. Dobrá pěna na holení usnadňuje klouzání žiletky a také minimalizuje riziko pořezání. Pokud vám ale na pleti opravdu záleží, je lepší si pořídit krém, který obsahuje hydratační látky ve vysokých koncentracích.

Po holení stačí použít pleťovou vodu

Opět, když už mluvíme o holení, spousta vod po holení obsahuje alkohol. Dobrá věc na alkoholu: vysušuje pokožku a zabíjí špatnou mikroflóru. Zároveň může vést k podráždění a zarudnutí kůže. Proto je nezbytně nutné aplikovat lehký hydratační krém pro zklidnění pokožky po holení.
Milí muži, pokud máte stále dotazy, jak správně pečovat o svou pleť a vlasy, neváhejte nás kontaktovat! Naši konzultanti vám nejen skvěle poradí, ale také vám pomohou najít tu nejlepší pečující kosmetiku za nejlepší cenu.
Léto je všude kolem! Znamená to, že je čas smeknout klobouky a užít si svěží vánek. Je čas předvést své luxusní účesy a cítit vzrušující pohledy na své elegantní vousy.😄
Ani se neopovažuj pochybovat o tom, že KAŽDÝ může vypadat HOT.🔥
Myslíme to vážně. I když se cítíš váhaví, protože máš problémy s vlasy, je snadné to změnit! S naším novým vynikajícím produktem STARTER zapomíná na vypadávání vlasů a místo toho si budeš užívat jejich růst. Můžeš ho buď nastříkat nebo pokrýt gelem a můžeš vyrazit. Pro lepší stimulaci pokožky můžeš kombinovat Spray Starter nebo Spray Gel s Dermarollerem.
Pospíchej! Nabídka je omezená. Startér ve spreji 50ml již není skladem. Ale ještě nám na prodejně zbyly nějaké 100ml startery ve spreji a 50ml gelové startery. Takže nečekej do poslední vteřiny, získej STARTER a připoj se k týmu Hair & Beard👊🏻
Stačí nám napsat do DM a vítej mezi vlasovými kamarády

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup