Krájecí deska prkénko D1

Dřevěná šperkovnice jako odkaz další generaci

Někdy stačí málo k tomu, aby člověk daroval vskutku originální dárek, který přežije několik desetiletí. Nemusí to být zrovna nákladný obraz nebo neskladná komoda. Dřevěná šperkovnice může být nádherným kouskem, který nejen potěší, ale splní i praktický účel. Navíc v opravdu precizním provedení se stane dědičnou záležitostí.

Úložiště všech významných pokladů

Dřevěná šperkovnice sice zní trochu obyčejně, opak však může být pravdou. Řeč tady není o šperkovnici, kterou sežene běžně na pultech obchodů, ale o vzácné a jedinečné šperkovnici, která je od začátku až do konce výsledkem precizní práce. Už výběr dřeva je mimořádně pečlivý a jeho zpracování rovněž. Bavíme se tady pochopitelně především o ruční práci, která dodává každému kousku punc originality. Cena této šperkovnice se může pohybovat i kolem deseti tisíc korun.

Dřevěná urna jako důstojná vzpomínka

Pokud rodinu zasáhne smutná událost, ale popel svého milovaného si chce uchovat doma, pak je dřevěná urna tou nejlepší volbou. Pokud ji vytvoříte v koutku svého příbytku místo s obrázkovou vzpomínkou, stane se důstojným malým pietním místem, které bude vždycky připomínat vašeho blízkého. Dřevěné urny se vyrábějí v přiměřené velikosti a tvaru a je možné je opatřit vzpomínkovou rytinou, fotkou nebo štítkem.

Dřevo jako součást domácnosti

Pokud je dřevo vaším oblíbeným materiálem, pak se vám nabízí přímo nepřeberné množství nejrůznějších dřevěných doplňků, které zútulní váš domov. Hned u vstupu můžou návštěvy vítat stylově botníky a věšáky, ale i malé doplňky domácí potřeby, jako třeba nástěnná klíčenka. Krásně ukážou i květináče nebo čistě praktické držáky na kuchyňské utěrky.

Využití dřeva v domácnosti je opravdu široké, opatřit se z něj dají nezbytnosti typu kuchyňské prkénko ale i netradiční držák.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup