mesec

Měšec na peníze. Vraťte se do staré doby

Peníze jsou něčím, co v současnosti používáme dnes a denně. Ať už jde o kovové mince či papírové bankovky. Obvykle je nosíme v peněženkách, které jsou nedílnou součástí našich tašek, kabelek, příručních zavazadel nebo končí v kapsách kalhot a v jiném oblečení.

Najdou se však mezi námi tací, jež jednoduše nemají rádi peněženky. Přijdou jim velké, moc komplikované anebo k tomu mají jiné důvody. V takový okamžik je možné se zamyslet nad jiným typem produktu, který by alespoň částečně nahradil klasickou peněženku. A tím je měšec. Ano, všichni si jistě vzpomínáte na filmy a seriály z dob králů, kde měšce představovaly hlavní nástroj pro přenos peněz. I když se možná může zdát, že tato doba je tatam, není tomu tak. Patřičné oblibě se jim dostává i v dnešní době.

Multifunkční měšec na peníze

O podobě a tvaru měšce se asi nemá cenu moc dlouho rozepisovat. Měšec je ve své horní části opatřen šňůrkou, za pomoci níž dochází k jeho stahování, tedy uzavírání. Šňůrku zavážete a hle, měšec je bezpečně uzavřen. Nic jiného v případě tohoto produktu neočekávejte.

O multifunkčnosti měšce lze hovořit ve všech případech. S trochou fantazie si asi domyslíte, na co všechno byste jej mohli využít. Nemusí to být jenom kovové mince a bankovky. Do měšců se velice často ukládají šperky, drahé kameny, ale i jiné ozdoby a předměty.

Měšec jedině z pravé kůže

Pokud si chcete pořídit měšec na nošení peněz nebo úschovu čehokoliv, měli byste se zamyslet nad tím, jaký výrobní materiál zvolíte. Jestliže od něj očekáváte originální vzhled, pevnost, odolnost povrchu, bezpečnost a zároveň odpovídající životnost, bude volba asi jednoznačná. Měšec na peníze musí být vyroben z kvalitní kůže. Jedině ta splňuje všechny zmiňované vlastnosti a dokáže vaše potřeby naplnit do sytosti.

Měšce odlišné velikosti

Zapomínat bychom neměli ani na zmínku o tom, že měšec může dosahovat rozdílné velikost. Každý má přece jenom jiný obnos peněz či ostatních předmětů, které do něj chce uložit. Proto vedle standardní kapesní verze můžete narazit také na měšec maxi, kam se vám toho vejde daleko více. Měšce mohou nabývat tvaru klasického jehlanu, ale i protaženého obdélníku. Meze se v tomto ohledu nekladou stejně, jako při výběru vzhledu.

Ten, kdo sází na eleganci a styl asi koupí černou nebo hnědou kůži, třeba v broušeném provedení. Výjimkou však nejsou ani barevné varianty a kombinace nejrůznějších barev. Záleží na tom, čemu dáváte přednost a k jakému účelu budete měšce využívat.

Pestrý sortiment tohoto typu vám v hojném zastoupení nabízí internetový obchod penezenky-ahal.cz, kde si na své přijde skutečně každý náročný zákazník. Dokazují to originální měšce všech barev, dvou velikostí a velice příznivých cen. Tak neváhejte a vyzkoušejte je na cokoliv.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup