obrabeci stroje

Kvalitní obráběcí stroje dokáží tvořit různé výrobky

V průmyslu je vysoká poptávka po kvalitních strojích, které dokážou účinně zpracovat různé materiály pro další použití – zejména dřevo, hliník, plast nebo kompozity. Výroba takového obráběcího stroje začíná u nalezení dodavatele, jenž může nabídnout výbornou technologii, na které je princip fungování obráběcího stroje postaven. Společnost LJ-TECH MACHINES s.r.o. v této souvislosti spolupracuje s italskou firmou CMS Industries. Vzájemná spolupráce tedy spočívá na dovezení obráběcího stroje a jeho následné instalace u zákazníka.

Jedná se o velmi kvalitní stroje, které lze použít v různých odvětvích průmyslu a lze je přizpůsobit individuálním potřebám koncového zákazníka. Obráběcí stroje tak ve výsledku mohou vyrábět díly pro letadla, sportovní a silniční vozy, lodě, jachty, ale i větrné turbíny nebo dřevěné konstrukce.

S ohledem na široké využití výrobků z plastu se staly velmi žádanými stroje obráběcí stroje na plastový materiál. Fungování takového CNC stroje spočívá především v obrábění plastu, ořezání plastových dílů nebo ořezání plastových výlisků. V tomto směru nabízí společnost LJ-TECH MACHINES s.r.o. pětiosé obráběcí stroje. K dispozici je široká škála CNC strojů, a tak si z nabídky vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Kromě obráběcích strojů se můžeme setkat s pojmem obráběcí centra, což je soubor strojů, které mohou vyrábět výrobky různých tvarů. Obráběcí centra nejvíce pracují se dřevem, plastem, kompozitními materiály, lamináty, hliníkem nebo hliníkových slitin. CNC obráběcí centra však mohou zpracovávat i jednotlivé součástky nebo konečné produkty, což zahrnuje obrábění plošných dílců, kolejových vozidel, dřevěné pažby, dřevěné schody, sanitární techniku, vany, vířivky, karavany apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup