Běhoun pogumovaný Bidjar 10 Bordo

Studí vás doma nohy? Zkuste kobercový běhoun

Lámete si hlavu nad tím, jak svému domu či bytu dodat více tepla od podlahy? Nemusíte kvůli tomu všechno rozkopat a nechat nainstalovat podlahové topení. Sice je to také možnost, ovšem značně komplikovaná a také velice drahá. Mnohem dostupnější bude poohlédnout se po vhodném interiérovém koberci nebo běhounu.

Praktické i estetické řešení

Koberec býval součástí našich domovů od nepaměti. Oblibě se těšil více kdysi než dnes, ovšem pořád neupadl v zapomnění. Díky jeho izolačním vlastnostem po něm lidé pořád rádi sáhnou, zejména když je potřeba interiér zútulnit nebo oživit. V místnostech, kde oceníme více tepla od noh, se osvědčily praktické běhouny, které lze pořídit v nejrůznějších designech. Od nejjednodušších jednobarevných, až po běhouny s pestrými barevnými kombinacemi a tvary.

Do předsíně i koupelny

Vítaným společníkem jsou běhouny zejména v koupelně. Dlažba sama o sobě není příliš vlídná, a tak je žádoucí dodat ji trochu tepla. Protože klasický koberec není pro koupelny zrovna vhodný, výborně se této role zhostí právě běhouny. Bývají opatřené protiskluzovou vrstvou a dokážou velice rychle schnout. Díky jejich speciální úpravě také pohltí přebytečnou vlhkost. Navzdory všem těmto vlastnostem však nezapomeňte svou koupelnu důkladně a často větrat.

Parťák nejen do bytu

Jsou místa, kde mají koberce a běhouny pořád nezastupitelné místo. I v dnešní době tvoří nedílnou součást luxusních hotelů, kde plní nejen své praktické funkce, ale jsou také jakýmsi jejich identifikačním znakem, kterého se nehodlají vzdát. Rovněž jsou nezbytnou součástí sídel luxusních kanceláří, kde spolu s typickým honosným nábytkem vytvářejí dojem bohatství a společenského statusu.

Koberce a běhouny jsou v domácnosti ideálním pomocníkem. Kromě tepla dodají i skvělé izolační vlastnosti a díky pestrému barevnému provedení také krásný design.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup